Program letošního roku

Aneb co Vás letos čeká?

Pátek 22. června 2018

Dolní Studénky

19.00 - 23.00 kulturní areál Dolní Studénky - slavnostní zahajovací koncert festivalu
19.00 Obzzor feat. Papa Krista
20.00 VÁCLAV NECKÁŘ & BACILY
21.00 JANA KIRSCHNER

 

 

Sobota 23. června 2018

Šumperk

 

09.15 - 09.45 průvod zúčastněných souborů ulicemi města od pošty Šumperk
09.45 Šumperk v parku U sovy -  pozdrav starosty města Šumperk účastníkům festivalu,
krátká vystoupení všech zúčastněných souborů
10.00 - 12.00 vystoupení jednotlivých souborů v Šumperku – 2 scény - Park „U Sovy“ a „Na Točáku“

 

U Sovy 

10.00 - 10.30 Powiatowej Wolsztyńskiej Orkiestry Dętej – Polsko
10.30 - 10.40 mažoretky Severovýchod Zábřeh
10.40 - 11.10 Dechový orchestr Swarzedz – Polsko
11.10 - 11.25 mažoretky Swarzedz, mažoretky Libina
11.25 - 12.00 Dechový orchestr ZUŠ Němčice nad Hanou

 

Na Točáku

10.00 - 10.45 Teekkaritorvet orchestra - Finsko
10.35 - 10.45 Taneční soubor KK - Dance Šumperk, mažoretky Libina
10.45 - 11.30 Sebedražská kapela - Slovensko
11.30 - 12.00 Taneční soubor KK - Dance Šumperk, mažoretky Libina

 

 

Dolní Studénky 

 

 

13.45 paprskový svolávací průvod obcí
14.30 - 19.40 vystoupení jednotlivých účastníků festivalu v kulturním areálu Dolní Studénky
14.30 Slavnostní zahájení
14.45 - 15.20 Teekkaritorvet orchestra – Finsko - malé podium
15.20 - 15.30 taneční vystoupení – MŠ Králec, MŠ Dolní Studénky
15.30 - 16.05 Dechový orchestr ZUŠ Němčice nad Hanou – velké podium
16.05 - 16.15 taneční vystoupení – mažoretky Libina
16.15 - 16.50 Kdo Má Čas dechovka tak trochu jinak - Dolní Studénky – malé podium
16.50 - 17.00 taneční vystoupení - ZŠ Dolní Studénky, mažoretky Severovýchod Zábřeh
17.00 - 17.35 Powiatowej Wolsztyńskiej Orkiestry Dętej – Polsko – velké podium
17.35 - 17.45 taneční vystoupení – Sokol Dolní Studénky, Mažoretky Zábřeh, z.s. – Pozdní sběr
17.45 - 18.20 Sebedražská kapela – Slovensko – malé podium
18.20 - 18.30 taneční vystoupení – Taneční soubor KK - Dance Šumperk
18.30 - 19.05 Swarzędzkiej Orkiestry Dętej - Polsko – velké podium
19.35 - 19.45 taneční vystoupení – mažoretky Severovýchod Zábřeh 

 Společenský večer

20.30 - 22.00 Koncert filmové hudby s videoprojekcí - Dechový orchestr Zábřeh se sborem a sólisty – velké podium
22.00 - 22.15 ohňostroj
22.15 – 24.00 Méďa band - Horní Studénky - velké pódium

 

Neděle 24. června 2018


13.30 - 16.00 
satelitní koncerty regionu Místní akční skupiny Šumperský venkovKoncert v regionu Místní akční skupiny Šumperský venkov


Lázně Bludov

 

13.30 – 14.00 Powiatowej Wolsztyńskiej Orkiestry Dętej – Polsko
14.10 - 14.40 Swarzędzkiej Orkiestry Dętej – Polsko
14.50 - 15.30 Sebedražská kapela - Slovensko

 

 

Facebook